Wondershare Data Recovery

Teie Ohutu & Täielik SD kaardi andmete taastamise

Professionaalne SD kaardi taastamise tarkvara, mis aitab taastada igasuguseid kadunud faile SD kaardi

Lae Nüüd Download Now

Täiuslik SD andmete taastamise vahend Windows ja Mac OS

Wondershare SD Andmete taastamine on professionaalne tööriist, mis taastub täielikult videod, pildid, audio, arhiivid ja dokumendid mis tahes Turvaline Digikaardid (SD). Ta otsib kadunud faile SD kaardi pakub sulle võimalust eelvaate kadunud faile ja siis tagasi neid. Oleks sobivaim valik taastada kaotatud failid alla nii Windows ja Mac OS.

  • failitüübid
  • toetatud seadmed

Dokumendi DOC / DOCX, XLS / XLSX, PPT / PPTX, PDF, CWK, HTML / HTM, INDD, EPS jne

Foto JPG, TIFF / TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2, NEF ORF, RAF, SR2, MRW, DCR, WMF, DNG, ERF, RAW jne

Video AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, FLV, SWF, MPG, RM / RMVB jne

Audio AIF / AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, MID / MIDI, OGG, AAC jne

Sõnum & kirjad PST, DBX, EMLX jne

Arhiiv ZIP, RAR, SIT jne

Turvaline Digital Card (SD Card) Samsung, Transcend, Sandisk, Kingston, PNY, Panasonic, Lexar, Verbatim, Sony, Fujifilm ...

Micro SD Card / Mini SD Card Samsung, Transcend, Sandisk, Kingston, PNY, Panasonic, Lexar, Verbatim, Sony, Fujifilm ...

SDSC Card Standard-Capacity SD Card

SDHC Card High-Capacity SD Card

SDXC Card Laiendatud mahutavusega SD Card

SDIO Card Secure Digital sisend väljund Card

Kuidas see töötab:

Millised stsenaariumid You Lost Your Andmed SD Card

• Vale tehnika

Kuidas sa hakkama SD kaardid on väga oluline. Kui eemaldate SD kaardi ohtlikult seadmest viib suure andmete kadu. Kui tõmmake oma SD-kaart kaamerast te kaotate oma fotosid ja videoid. Failid kustuda või.

• juhusliku disain

Kuigi vormingu SD kaardi võib olla vajalik, võite kaotada andmed faile. Kohati võid kogemata vormindada SD kaardid ja sa lõpuks kaotada kõik oma olulised dokumendid ja e-kirju.

• viirusnakkuse

Kui viirus saada oma SD-kaart, see levib kõigis oma SD-kaart ja korrumpeerib kõik failid. Failid saab ka kustutada ja pead vaatama silma SD andmete taastamise tarkvara taastada oma väärtuslikku faile.

• Multi paneks

Kasutades ühe SD kaardi üle erinevate seadmete nagu telefon, kaamerate ja teised saavad oma faile kahjustada. Muud seadmed võivad olla korrumpeerunud ja võib levida kogu oma faile. Sa võiksid olla ühendades SD kaardi ebaturvalist süsteemi, mis oma faile kahjustada.

• Tahtmatu kustutamine

Inimene on viga ja korda saab kogemata kustutada faile SD kaardi. Kustutamine võiks olla ka tahtlik ja hiljem aru, et soovite säilitada oma väärtuslikku faile. Mõningatel juhtudel oma sõbra või lapse kogemata kustutada kõik failid oma seadmest.


Kuidas vältida andmete kadumist SD kaardid

• SD andmete taastamise saab kirglik, kui olete kaotanud kõik oma väärtuslikke andmeid. Läheb veel hullem, kui sa ei tea, kuidas taastada kadunud faile. Et vältida sellise stsenaariumi, mida pead teadma, kuidas kaitsta oma SD kaardid vältida andmete kadu. Siin on mõned näpunäited.


Teabebaasi SD Card

Secure Digital kaardid on mobiilne mäluseadmed, mis on populaarsust kogunud ja seda saab kasutada koos digitaalkaamerad, telefonid. See mittelenduvad kaart annab suure võimsusega ladustamise mobiilseadmete jaoks. On väga kasulik, kui soovite backup andmeid, edastada faile või isegi siis, kui soovite kopeerida faile ühest seadmest teise. Nad tulevad erineva kvaliteediga ja ülekande kiirus sõltuvalt tootmise ettevõte. Nende mälumaht ulatub 1GB isegi 64 GB.

Nõuandeid, kuidas SD kaardid

Hot Solutions

Μπλουζα